Kandidātiem

Rekrutēšanas process – tie ir daži parasti soļi

Rekrutēšanas process “Duijndam International” ir izstrādāt cilvēkiem, kuri ir pieņēmuši lēmumu, ir motivēti uzsākt darbu un gūt panākumus. Lai visīsākajā laikā Jūs varētu aizbraukt un uzsākt darbu, mēs esam reducējuši visas formalitātes līdz minimumam. No jauna darba iegūšanas Jūs atdala tikai daži vienkārši soļi!

Formālie noteikumi

Katram, kurš vēls izbraukt darbā uz Holandi, ir:

 

  • jābūt pilngadīgam
  • jābūt nebojātai personas apliecībai, kas ir derīga vismaz 6 mēnešus
  • jāreģistrējas “Duijndam Space”, jānosūta rezumējums un jāaizpilda veidlapa – pieteikums vienā no mūsu birojiem, jāizsaka piekrišana personas datu apstrādei rekrutēšanas nolūkos
  • ir jābūt valūtas kontam eiro (reģistrētam uz sava vārda un uzvārda)

Transportēšana

Jau daudzus gadus mēs sadarbojamies ar slavenām transporta firmām, kuras droši un laikā atvedīs Jūs uz mūsu biroju Holandē. Izbraukšana tiek organizēta no visas Polijas teritorijas. Если Ja Jūs dzīvojat mazā apdzīvotā punktā, iespējams, Jums nāksies atbraukt uz tuvāko lielāko pilsētu.

Bet ikdienas braucieni uz darbu?

Brauciens no dzīvesvietas līdz darba vietai pārsvarā gadījumu Holandē ir bez maksas. Mūsu darbiniekiem mēs piedāvājam vieglos automobiļus un populāros Holandē velosipēdus. Pēc atbraukšanas uz mūsu birojus Vateringenē (Holandē), Jūs satiksieties ar mūsu koordinatoriem nolūkā izpildīt visas formalitātes.

Dzīvošanas apstākļi

Mēs piedāvājam ērtu un komfortablu izvietošanu atsevišķās mājās/

Iespēju robežās mēs cenšamies nodrošināt dzīvošanu pēc iespējas tuvāk darba vietai, lai saīsinātu ceļā pavadāmo laiku, pie tam dodot darbiniekiem vairāk laika atpūtai. Mājās ir kopēja viesistaba ar televizoru, pilnībā aprīkotu virtuvi, vannas istaba, tualete un guļamistabas. Katrā mājā ir nodrošināta brīva piekļuve internetam.

Mēs pastāvīgi paaugstinām dzīvošanas standartus, lai atbilsti mūsu darbinieku vēlmēm.

Apmaksa

Mūsu aģentūrā darbojas iknedēļas nostrādātā darba laika aprēķināšanas un apmaksas sistēma. Caur interneta mājas lapu katram darbiniekam, ieejot savā kontā, ir pastāvīga un droša piekļuve savu norēķinu periodu un gada norēķinu vēsturei (Jaaropgaven). Darba samaksa tiek pārskaitīta uz darbinieka bankas kontu.

Apdrošināšana

Medicīniskā apdrošināšana ir obligāta personām, kuras strādā Holandes teritorijā. Firma “Duijndam” var iegādāties medicīnisko apdrošināšanu Jūsu vārdā. Pēc reģistrācijas Jūs saņemsiet apdrošināšana polisi, kura ir jāuzrāda katru reizi apmeklējot ārstu vai slimnīcu. Medicīnas apdrošināšanas maksājums automātiski tiek ieturēts no katra darbinieka algas. Naudas līdzekļu, kas samaksāti par medicīnisko apdrošināšanu, daļas atlīdzināšanas nolūkā, katrs darbinieks var iesniegt pieteikumu kompensācijai. Šīs kompensācijas lielums ir atkarīgs no bruto ienākumu lieluma.

Atbalsts

Pēc iebraukšanas Holandē Jūs satiksieties ar mūsu koordinatoriem, kuri runā poļu, holandiešu un angļu valodās. Viņi Jums palīdzēs veikt visas nepieciešamās formalitātes, kas saistītas ar līgumu, apdrošināšanu, nodokļiem utml. Stādīs Jūs priekšā jaunajā firmā un ievadīs Jūs amata pienākumos.  Viņi arī organizēs ērtus dzīvošanas apstākļus, un visas Jūsu uzturēšanās laikā nodrošinās atbilstošu dzīvošanas un nokļūšanas darbā standartu.  Viņi uzturēs ar Jums kontaktu caur tālruni vai personīgi visa Jūsu uzturēšanās perioda laikā. Palīdzēs Jums jautājumos, kas saistīti ar darbu, dzīvošanu un valodas barjerām.

JŪS MEKLĒJAT LABI APMAKSĀTU DARBU HOLANDĒ? REĢISTRĒJIETIES “DUIJNDAM SPACE”!